Ridgidtools.cz
100 rokov náradia RIDGIDMnožstevné zľavy RIDGID

Naše čističky odpadových potrubí obstáli u profesionála

Ať už prodáváte nebo vyrábíte cokoli, či poskytujete služby, pravděpodobně budete trvat na tom, že váš produkt či vaše nabídka služeb je ta nejlepší volba. Zda to tak opravdu je, však může potvrdit jen ten, kdo ten váš „kousek“ zkusí, pozná, pracuje s ním. Je sice pravdou, že co je dobré, se prodává samo, na druhé straně dobrou reklam vám udělá především ten, kdo váš produkt pozná a je s ním spokojený. Proto jsem i my oslovili profesionála s otázkou, jak se mu pracuje s čističkou odpadových potrubí RIDGID.  A neskromně přiznáváme, že náš pan Ladislav potěšil.

„Když jsem zabloudil na webovou stránku značky RIDGID, byl jsem zaskočen širokou nabídkou čističek potrubí a příslušenství, našel jsem si však čas na důkladné prostudování jednotlivých produktů a nakonec jsem si vybral,“  hovoří pan Ladislav. Pro svůj byznys si vybral RIDGID Bubnovou čističku K-400 určenou pro odpadní potrubí s průměrem od 30 až do 110 mm.„Pro tento model jsem se rozhodl proto, že nabízí několik jedinečných funkcí s jednoduchým ovládáním i pro nejnáročnější čištění odpadů,“  upřesnil pan Ladislav.  Model K-400 v provedení s elegantním profilem je vynikající pomocník nejen pro mistry, jejichž hlavní činností je čištění odpadů, ale i pro instalatéry a ocení ji i správcové nemovitostí v rámci údržby budov. „Co také zavážilo při výběru tohoto modelu, byl fakt, že je standardně dodávána s dvěma spirálami. Spirála 10 mm je vhodná pro potrubí s průměrem 40 až 75 mm, pro větší potrubí je k dispozici spirála 12 mm,“ oceňuje pan Ladislav.  Spirála má pevné jádro a pevné vinutí, je robustní a netvoří se slučky. A když hovoříme o systému ovládání spirály, určitě oceníte, že pokud koncovka uvízne v ucpávce, jednoduše se zastaví otáčení bubnu, čímž se sníží riziko, že se spirála v bubnu zdeformuje či překroutí.  Má i vestavěný přepravní vozík, který umožňuje snadné přemístění na pracoviště, velká kola s nalisovanými pryžovými obručemi umožňují snadnou jízdu i na nerovném povrchu a po schodech. Mnohé z těchto výhod jsme našli iu konkurenčních značek Rothenberger či Rems, proč se teda pan Ladislav nevybral z jejich nabídky?  „I jejich nabídky byly zajímavé a na těchto stránkách jsem našel kvalitní přístroje, avšak při výběru čističky jsem přihlížel i na doplňkové služby a servis, které považuji za nevyhnutné při další spolupráci s dodavatelem profesionálního nářadí a, samozřejmě, při nabídce RIDGID jsem ocenil i nabídku příslušenství už v standardní výbavě,“ upřesnil pan Ladislav.  Model K 400 má např. zabudované i teleskopické madlo, které umožňuje zvětšení výšky madla při přepravě. A když pan Ladislav vzpomínal příslušenství, za zmínku určitě stojí tzv. AUTOFEED – teda patentovaný automatický posuv spirály. Pan Ladislav si teda vybral a dnes je spokojený. Z nabídky společnosti RIDGID si určitě vyberete i vy. Kromě vzpomínaného modelu K 400 je k dispozici i mnoho dalších čističů odpadových potrubí a příslušenství.

ridgid čističky  

Například RIDGID Bubnová čistička K-3800 pro odpadní potrubí ¾“ (20 mm) až 4“ (110 mm) je výkonná univerzální čistička s jednoduchou přepravou, vyžaduje minimální přípravu, čistí odpadní potrubí, podlahové odpady a střešní ventilační potrubí. Robustní, antikorozně tvarovaný buben spirály odolává deformacím i korozi. Sklon bubnu je možné nastavit pro správný uhel posunu spirály. Výkonný univerzální motor roztočí spirály při otáčkách 240 ot./min.

RIDGID čističkaI pro kanalizační potrubí až do 8“ (200 mm) je určena RIDGID Bubnová čistička K-750. Je výkonná, samostatná, ideální pro přípojky. Jednoduše se přepravuje, nevyžaduje speciální přípravy, stačí připojit koncovku a začít. Vybavená je indukčním 550 W motorem a dodává se s PVC rukavicemi na čištění odpadů RIDGID. Ze široké nabídky dáváme do pozornosti i RIDGID Elektrickou tlakovou vodní čističku KJ-1590 II  pro odpadní potrubí s parametry 11/4“ (32 mm) až do 6“ (150 mm). Při čištění odpadu oceníte vysoce pružnou lehkou hadici, kterou nezastaví kalové, mýdlové ani tukové ucpávky. Při vytahování hadice tlakově vypláchne potrubí, spláchne nečistoty a plně obnoví volný průtok v odpadním potrubí. Je přenosná, univerzální a dodávaná je i s duální přívodní přípojkou se spojkou s nátrubkem pro zahradní hadici.  RIDGID Dřezová čistička K-45 pro odpadní potrubí 20 mm až 75 mm je vynikajícím pomocníkem pro čištění malých potrubí. To znamená, že ji využijete na ucpané toalety, umyvadlové odpady, pisoáry či vanové a sprchové odpady. Pokročilý dvojcestný autoposuv AUTOFEED udržuje ruce i pracoviště v čistotě.


RIDGID nabízí i další modely (nejen) pro profesionály, kteří při porovnávání s konkurenčními značkami ocenili především množství standardní výbavy včetně srdcovitých, vytahovacích či dvojitých vrtáků, řezáků, pružných zavaděčů, boxů na koncovky, imbusových klíčů či dalšího nářadí. Pokud tedy hledáte tu správnou čističku odpadních potrubí (či jiné nářadí), určete si priority, požadované parametry a RIDGID vám určitě poskytne prvotřídní kvalitu na dlouhé období. A v neposlední řadě oceníte kompletní poradenství už při výběru toho správného nářadí, také záruční, ale i pozáruční servis. RIDGID totiž nejen dodává kompletní řešení a technologie, ale zároveň je jistotou, že budete důstojnou a obávanou konkurencí ve svém byznysu. (zk)
čističky potrubí

 
E-mail Facebook Instagram Linked In