Ridgidtools.cz
darky RIDGID

Vyberte si konečně kameru, která splní všechny vaše požadavky

Nedělejte kompromisy. Nemusíte si vybírat mezi kompaktním, propracovaným hardwarem a funkcemi nabitým softwarem. Inspekční kamera RIDGID SeeSnake M40 kombinuje tyto dvě důležité vlastnosti.

Čtěte více

Jaké problémy v kanalizaci nám připraví koronavirus?

Současná situace je bezpochyby pro řadu firem komplikací a hrozbou, zároveň však pro mnohé představuje příležitost. A té je potřeba se šikovně chopit, například obnovou anebo rozšířením vašeho „arzenálu“ čističek. Připravte se na nápor dopitu, pro čištění potrubí, během a po mimořádné situaci na Slovensku, která je způsobená koronavirem.

Čtěte více

KATALOG INSTALATÉRSKÉHO NÁŘADÍ 2019

Připravili jsme pro Vás katalog nejoblíbenějšího potrubářského a instalatérského nářadí na rok 2019.

Čtěte více

Co je to drážkovaný spoj a proč je ideální na požární rozvody vody?

Spojování ocelových trubek pomocí drážkovacích spojek je alternativní metodou spojování trubek místo přírubovým, svářeným anebo závitovým spojem. Metoda je známa už několik desetiletí a je stále populárnější pro její efektivní, rychlou a spolehlivou montáž v různých odvětvích potrubárčiny. U nás se drážkované (anebo válcované) spoje využívají hlavně na požární rozvody.

Čtěte více

RIDGID, partner pro profesionály

Proč tolik profesionálů volí nářadí RIDGID? Odpověď je nasnadě ... mají k nám důvěru. Miliony kusů nářadí RIDGID přichází denně do závodů, na montážní pracoviště a do bezpočtu dalších míst s nejtvrdšími podmínkami. Toto nářadí se používá v extrémním horku a chladu, vzdoruje nečistotě I kalům, a přesto slouží spolehlivě. Nářadí RIDGID je v celém světě známé jako přední průmyslový výrobek, který umožňuje profesionálům, jakými jste vy, provádět svou práci rychleji a spolehlivěji.

Čtěte více

ÚSPĚŠNÉ ŠKOLENÍ TECHNIKŮ Z ANT S.R.O. V CENTRÁLE SPOLEČNOSTI RIDGID V USA

Jako jeden z největších dodavatelů profesionálního nářadí RIDGID jsme byli pozvaní na odborné školení přímo v centrále RIDGID v USA. Cílem školení bylo zdokonalení se ve znalosti nářadí RIDGID, jaké možnosti vám poskytuje a jak co nejideálněji vyřešit každý problém...

Čtěte více

RIDGID NA VELETRHU AQUATHERM PRAHA 2018

Společnost ant s.r.o. na výstavě zastupovala renomovaného amerického výrobce RIDGID. Kvalitní instalatérské výrobky, které přinášejí užitek a zisk pro statisíce řemeslníky, jsme předváděli návštěvníkům výstavy. Mezi největší trháky patřily inspekční kamery, řezáky, drobné nářadí a světoznámé nezničitelné závitořezy...

Čtěte více

RIDGID UVÁDÍ ZCELA NOVOU ŘADU ERGONOMICKÝCH A LEHKÝCH LISOVACÍCH STROJŮ – PŘEDSTAVUJEME RP 240 & RP 241

RIDGID rozšiřuje produktovou linii lisovacích strojů o dva menší, lehčí stroje a "připojuje" další generaci kompaktních lisovacích strojů RIDGID RP 240 s pistolovým provedením rukojeti a RIDGID RP 241 v provedení v jedné ose (inline).

Čtěte více

ROADSHOW 2017 - Roadshow celoevropského významu

Během celého února 2017 se po vašich podnicích bude jezdit komplexně vybavené multifunkční auto. Předváděcí vůz bude plně vybaven portfoliem produktů určených na čištění, lokalizaci a práci s trubkami. To všechno si budete moci vyzkoušet přímo v trubkách v předváděcím autě. Požádejte o předvedení v níže uvedeném formuláři a využijte jedinečnou příležitost otestovat stroje RIDGID přímo u vás ve firmě...

Vyplňte formulář

PROČ JSOU INSPEKČNÍ KAMERY RIDGID ŠPIČKOU VE SVÉ TŘÍDĚ

V případě ucpaného anebo poškozeného potrubí nás může oprava vyjít pěkně draze. Citlivý pohled z blízka dokáže ušetřit často i několik tisíc eur a pár hodin práce. Inspekční kamery slouží na prozkoumání nedostupných problémových míst, abychom rychle a levně posoudili řešení problému a předešli zbytečným demolacím. Můžete je použít i na archivování záznamů pro klienta o vašem dílu a o vykonání práce. Inspekce se využívá v oblasti vodovodních, kanalizačních a odpadových potrubí, ale i v průmyslovém, automobilovém odvětví a při budování inženýrských sítí.

Čtěte více

PROČ INSTALATÉŘI POUŽÍVAJÍ NEPŘEKONATELNÉ HASÁKY RIDGID?

Hasák je základní nástroj instalatéra. Musí splňovat náročné požadavky na komfort při práci, pevnost upnutí zubů, pevnost těla při zatížení, ale také bezpečnost a kvalitu odvedené práce při povolování anebo utahování závitů. Přesně v tomto jsou hasáky RIDGID nepřekonatelné. K tomu všemu mají doživotní záruku. Pokud jste ještě neměli možnost vyzkoušet přednosti těchto legendárních nástrojů, přečtěte si, jak se dostali na vedoucí postavení ve světě instalatérů.

Čtěte více

Jak se správně starat o akumulátory?

Baterie, baterie – jsou všude, v noteboocích, v mobilních telefonech, ve fotoaparátech, v dálkových ovladačích, kapesních počítačích, MP3 přehrávačích, jednoduše v téměř každém přenosném elektronickém zařízení najdeme nabíjitelnou baterii. Víte, jak se o ně správně starat? ...

Čtěte více

Naše čističky odpadních potrubí obstály u profesionála

„Když jsem zabloudil na webovou stránku značky RIDGID, byl jsem zaskočen širokou nabídkou čističek potrubí a příslušenství, našel jsem si však čas na důkladné prostudování jednotlivých produktů a nakonec jsem si vybral,“ hovoří pan Ladislav. Pro svůj byznys si vybral RIDGID Bubnovou čističku K-400 určenou pro odpadní potrubí s průměrem od 30 až do 110 mm.„Pro tento model jsem se rozhodl proto, že nabízí několik jedinečných funkcí s jednoduchým ovládáním i pro nejnáročnější čištění odpadů,“ upřesnil pan Ladislav.

Čtěte více

Hledáte špičkové inspekční kamery pro profesionály?

Práce v terénu i interiérech přináší situace, kdy je potřebné monitorovat i těžce dostupná místa. Právě na tento účel slouží inspekční kamery. Moderní technologie těchto přístrojů nejen ulehčují práci, ale zároveň eliminují riziko nepříjemných překvapení při dalších pracích a postupech. Tuto možnost oceňují profesionálové, ale i každý, kdo chce pracovat efektivně a levněji. A pokud hovoříme o inspekčních kamerách, které na náš trh přináší společnosti RIDGID, všechny skupiny použivatelů oceňují i cenovou dostupnost těchto pokročilých technologií.

Čtěte více

RIDGID otvírá novou EMEA centrálu. Podívejte se, jak se budovala

RIDIGD otvírá novou EMEA centrálu, distribuční, školící a servisní středisko v Sint-Truiden. V lednu 2016, přestěhoval RIDGID (Ridge Tool Europe NV) své sídlo a distribuční centrum pro Evropu,, Střední východ a Afriku z Haasrode do Sint-Truiden, Belgie.

Čtěte více