Ridgidtools.cz
mnozstevnezlavy-ridgid

RIDGID SeeSnake CSx Via Přenosový Wi-Fi modul pro kamery

 • Přihlaste se nebo se zaregistrujte pro získání slevy
 • Doprava nad 5 000Kč zdarma
 • Záruční a pozáruční servis
 • Odborné poradenství
Potřebujete poradit? +420 601 222 558

RIDGID SeeSnake CSx Via Přenosový Wi-Fi modul pro kamery

CSx VIA využívá bezplatnou aplikaci HQx® Live ke vzdálenému ovládání funkcí a vlastností kamery, jakož i měření vzdálenosti a lokalizaci sondy. CSx VIA je kompatibilní s technologií TruSense® a umožňuje funkce TruSense v aplikaci. Použijte nastavitelný HQx dok s pružinovým rámem pro upevnění široké škály zobrazovacích zařízení pro optimální prohlížení inspekcí na jakémkoli místě.

FLEXIBILITA

 • Pohodlí a flexibilita, které jsou vzájemně zaměnitelné. Různé kabelové cívky přes propojovací port bubnu.
 • Montáž dokovací základny HQx na jakýkoli buben řady RIDGID SeeSnake Compact, nebo použití jako volně stojící základny.
MULTI KABELOVÁ KOMPATIBILITA

 • CSx VIA je kompatibilní se všemi RIDGID SeeSnake kabely, včetně kabelů Standard a Mini pomocí CSx VIAMount držáku pro SeeSnake Standard & Mini.
LEHKÉ STREAMOVÁNÍ PŘES WI-FI

 • Spolehlivá konektivita mezi CSx VIA a mobilním zobrazovacím zařízením pro vyšší produktivitu s aplikací HQx Live nebo HQ softwarem pro Windows.

HLÁŠENÍ NA CESTÁCH

 • Rychlá komunikace e-mailem, textem nebo nahráním fotografií a videa zákazníkům nebo kolegům v reálném čase přímo z pracoviště.

 • Modul SeeSnake CSx VIA se zasouvá přímo do kabelových bubnů RIDGID® SeeSnake® microDrain™, microReel™, nanoReel™, bubnů řady Compact a řady rM200. Při spárování s přenosovým Wi-Fimodulem CSx VIA pomocí držáku CSx VIA Mount pro SeeSnake Standard a Mini< /span> se převede signál z libovolné kamerové hlavy přes kabelovou cívku SeeSnake Standard nebo Mini na vaše vlastní zobrazovací zařízení.
 • Držák Wi-Fi modulu CSx VIA Mount pro systémy SeeSnake® Standard a Mini umožní přenos z jakéhokoli kamerového kabelu SeeSnake Standard nebo Mini přes Wi-Fi modul CSx VIA a spáruje je svaším zobrazovacím zařízením. Jakmile je CSx VIA bezpečně namontován na ocelový rám, poskytuje flexibilní řešení s vlastní obrazovkou pro streamování, snímání a sdílení špičkových inspekčních snímků. Připojte vaše osobní mobilní zobrazovací zařízení k integrovanému 1” držáku typu RAM®.
 • RIDGID® SeeSnake® HQx Dock je navržen tak, aby poskytoval flexibilní a pohodlný způsob připevnění tabletu při používání aplikace SeeSnake HQx Live. Díky jeho pružinovému držáku, dvojitému kulovému a zásuvnému ramenu, otočnému stojanu upne HQx Dock většinu tabletů a je nastavitelný pro optimální sledování při práci. Použijte jako samostatně stojící jednotku nebo snadno a rychle namontujte na jakékoli kabelové cívky řady RIDGID SeeSnake Compact Series.


RIDGID - instalatérské nářadí pro opracování a inspekci trubek

Pracovali jste s tímto produktem? Najděte si chvilku a zanechte nám recenzi. Recenze vám pomáhají při výběru produktu a zlepšení našich služeb.

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In