Ridgidtools.cz
darky RIDGID

RIDGID ROADSHOW 2017

SLOVENSKO A ČESKÁ REPUBLIKA


Během celého roku 2017 máte možnost využít naše předváděcí auto vybavené produkty RIDGID. Požádejte o předvedení v níže uvedeném formuláři a domluvte si termín předvedení u vás. Nechte si poradit našimi techniky, kteří vám produkty představí, ukážou a seznámí vás s výhodami. Určitě nezapomenou i na tipy a triky, které vám zjednoduší práci.

Pro více informací nás kontaktujte mailem na ridgid@antprofitools.cz 


Vyplňte formulář a budeme vás kontaktovat pro bližší dohodnutí termínu předvedení u vás v terénu.  Můžete se těšit na širokou škálu produktů jako inspekční kamerové a lokalizační systémy, menší ale i větší modely čističek potrubí či měřicí přístroje.

1. ZASTÁVKA – VÝSTAVA AQUATHERM 2017 NITRA

Chcete vidět předváděcí auto a vyzkoušet si produkty RIDGID? Určitě se zastavte na výstavě AquaTherm Nitra 2017, která se uskuteční ve dnech 7. - 10. února 2017 na výstavišti Agrokomplex v Nitře. Kromě předváděcího auta můžete navštívit náš stánek v hale F, který najdete u východu z této haly. Připravili jsme si pro vás reálné předvedení strojů, odborné poradenství, speciální nabídky a malý dáreček v podobě legendárního kalendáře RIDGID, který je vydávaný už téměř 100 let.
Těšíme se na vás.
RIDGID tým.

Chcete vědět, kdy a kde se bude ROADSHOW nacházet? Kontaktujte nás a získejte více informací.