Ridgidtools.cz
mnozstevnezlavy-ridgid

RIDGID lisovací stroje RP 240 a RP 241

RIDGID uvádí zcela novou řadu ergonomických a lehkých lisovacích strojů – představujeme RP 240 & RP 241

RIDGID rozšiřuje produktovou linii lisovacích strojů o dva menší, lehčí stroje a "připojuje" další generaci kompaktních lisovacích strojů RIDGID RP 240 s pistolovým provedením rukojeti a RIDGID RP 241 v provedení v jedné ose (inline). Tyto nástroje jsou ideální pro práci v těžce dostupných a nejtěsnějších prostorech se zachováním požadované ergonomie a kvality zalisování na měděných, ocelových, nerezových, PEX a vícevrstvých trubkách.

"RIDGID je již téměř 20 let lídrem v lisovacích technologiích," říká Enver Celik, produktový manažer společnosti RIDGID. "Pokračujeme v nastavení vysokých standardů pro naše zákazníky vyvíjením výrobků, které splňují jejich potřeby, aniž by došlo k omezení lisovací síly. Naše nové modely RP 240 a RP 241 nejsou výjimkou, oba účelově vyvinuty v menším a lehčím provedení pro maximální produktivitu s minimalizací únavy obsluhy"

Model RP 240 je jen 32 cm dlouhý a váží 2,4 kg i s baterií, což je o 15% kratší a o 10% lehčí od předešlých modelů. Model RP 241 je o 25% kratší a o 10% lehčí než jeho předchůdce a jeho štíhlé inline provedení umožňuje jednoduché ovládání jednou rukou v stísněných aplikacích při práci nad hlavou.

Oba modely jsou dodávány s 2 novými 12V pokročilými lithiovými bateriemi pro více než 300 zalisování na jedno nabití. Jsou standardně vybaveny technologií Bluetooth® Low Energy, která umožňuje uživateli přístup k údajům o strojích, jako je stav pohonu, stav baterie, množství zalisování za den, info o servisním intervalu a mnoho dalšího s bezplatnou aplikací RIDGID Link ™. RP 240 a RP 241 jsou prvními "připojenými" kompaktními lisovacími stroji na světě, které uživatelům poskytují jedinečnou možnost diagnostiky a správy stroje.

Kromě toho oba stroje obsahují exkluzivní senzor zajišťovacího čepu RIDGID, který zabraňuje nesprávnému a nebezpečnému použití stroje a čelistí a mikroprocesorem řízené lisovací cykly s indikátorem dokončení lisovacího cyklu, vizuálně potvr zující požadovanou lisovací sílu a kvalitu zalisování. Stejně jako jejich předchůdci mají RP 240 i RP 241 nejlepší servisní interval ve své třídě 32 000 cyklů, což dramaticky snižuje náklady na provoz po celou dobu životnosti strojů.

lisovací klešte RIDGID RP240

lisovací klešte RIDGID RP241

lisovací klešte RIDGID
 
E-mail Facebook Instagram Linked In