Ridgidtools.cz
potrubárske dni v prahe

Hledáte špičkové inspekční kamery pro profesionály?

Ať jste profesionál, který pracuje v oblasti inženýrských sítí, anebo šikovný řemeslník, který rád experimentuje, RIDGID vás svojí nabídkou určitě nezklame. Přináší kvalitu, jistotu a špičkové výrobky. Platí to i při nabídce inspekčních kamer.

Práce v terénu i interiérech přináší situace, kdy je potřebné monitorovat i těžce dostupná místa. Právě na tento účel slouží inspekční kamery. Moderní technologie těchto přístrojů nejen ulehčují práci, ale zároveň eliminují riziko nepříjemných překvapení při dalších pracích a postupech. Tuto možnost oceňují profesionálové, ale i každý, kdo chce pracovat efektivně a levněji. A pokud hovoříme o inspekčních kamerách, které na náš trh přináší společnosti RIDGID, všechny skupiny použivatelů oceňují i cenovou dostupnost těchto pokročilých technologií.

Na místech, kam je těžké se dostat, ale je potřebné se tam podívat, vám bude skvělým pomocníkem RIDGID Inspekční kamera micro CA-100.  Tato nová inspekční kamera je dalším vývojovým stupněm inspekční kamery – SeeSnake micro a umožňuje dělat ještě detailnější vizuální inspekci v opravdu těžce dostupných prostorech. Kromě velmi příznivé ceny uživatele potěší komfortní provedení kamery s pistovolou rukojetí. Inspekční kameru jednoduše ovládáte jen jednou rukou. Hmotnost inspekční kamery je jen 0,76 kg. Velká obrazovka umožňuje vidět i ty nejskrytější detaily prohlížených prostorů. Kameru micro CA-100 se 17 mm kamerovou hlavou z eloxovaného hliníku se čtyřmi diodami, které zabezpečí maximální svítivost a i ty nejtmavší zákoutí budete moci důkladně prozkoumat bez demontáže či demolace. Standardním příslušenstvím zařízení je zrcadélko, hák a magnet. Zároveň nechybí možnost jednoduché rotace aktivního obrazu proti směru hodinových ručiček, díky čemu získáte pohled v jakékoli situaci. Díky volitelnému příslušenství – 6 mm kamery – umožňuje inspekční kamera micro CA-100 vykonávat přehlídku a identifikace možných problémů i ve skutečně stísněných prostorech (v kotlech či motorech aut).

Pro základní revizní práce a práce na kratší vzdálenost doporučujeme RIDGID Inspekční kameru micro CA-25. Jde o kompaktní ruční kameru s hmotností 0,68 kg a její cena potěší především drobné řemeslníky a domácí mistry. Získáte kameru se 17 mm hliníkovou hlavou snímače se 4 silně zářícími LED diodami, co přináší vynikající kvalitu obrazu na její barevné LCD obrazovce 2,4“. Tento malý pomocník má také video výstup pro přenos živého videa na externí zařízení a 180 ° otáčení digitálního obrazu pro získání obrazů ve svislé poloze. Společnost RIDGID dodáva kameru micro CA-25 v praktickém plastovém kufříku spolu s hákem, magnetem, zrcadlem a RCA kabelem.

Především profesionálům, kteří chtějí zajíst za hranice svých dosavadních možností je určený RIDGID Inspekční kamerový SeeSnake Compact systém. Vnější průměr hlavice má 30 mm a systém je vybaven šesti LED diodami v barevné verzi. Širokoúhlá samozaostřovací optika zaručuje vždy jasný obraz. Až 30 m tlačného kabelu vám zaručí, že se dostanete i do vzdálenějších nedostupných prostorů. Systém disponuje otáčivým bubnem se sběrným kroužkem bez ortuti, který zachytává nečistoty. Nechybí počitadlo pro zobrazení vzdálenosti v monitoru v decimetrech a centimetrech.

K inspekčním kamerovým systémům je možné připojit například i RIDGID Monitor MINIPak s vysokým rozlišením, jehož napájení je možné s 18V baterií anebo síťovým provozem 230V. Monitoru nechybí praktické tlačítkové ovládání pro sondu, světla, zapnutí, jako i pro nulování počitadla. Monitor disponuje pláštěm, kterým je odolný vůči stříkající vodě a nechybí ani vestavěná sluneční clona. Více detailů o těchto výrobcích vám prozradí odborníci značky RIDGID, případně je najdete na webové stránce společnosti ridgidtools.cz.  (zk)

 
E-mail Facebook Instagram Linked In