Ridgidtools.cz

RIDGID Digitální laptopové rozhraní SeeSnake

  • RIDGID Digitální laptopové rozhraní SeeSnake
Název Kód Obrázek Cena bez DPH Cena s DPH Množství
RIDGID Systém laptopového rozhraní LT1000 35978 RIDGID Systém laptopového rozhraní  LT1000 Ceny se zobrazí až po přihlášení
RIDGID Sada LT1000 s akumulátorem a nabíječkou 35988 RIDGID Sada LT1000 s akumulátorem a nabíječkou Ceny se zobrazí až po přihlášení
RIDGID Systém laptopového rozhraní LT1000M 36658 RIDGID Systém laptopového rozhraní LT1000M Ceny se zobrazí až po přihlášení
RIDGID Sada LT1000M s akumulátorem a nabíječkou 36668 RIDGID Sada LT1000M s akumulátorem a nabíječkou Ceny se zobrazí až po přihlášení

RIDGID Digitální laptopové rozhraní SeeSnake

Vlastnosti Laptopové rozhraní SeeSnake LT1000 umožňuje posilnit výkon a flexibilitu laptopu pomocí inspekčních kamer a cívek SeeSnake Mini nebo Standard pro odpadová potrubí. Umožní vám to používat přenosný počítač, jako kamerovou kontrolní jednotku pro zvýšení výkonosti při sledování, zaznamenávání, ukládání do paměti a schopnosti při dorozumívání se.

  • Maximální flexibilita při provádění záznamů, sledování a podávání hlášení. Využijte sílu svéholaptopu pro monitorování, zaznamenávání a komunikaci. 
  • Alternativní ovládač s čistými klávesami vám umožní nedotýkat se klávesnice přenosnéhopočítače rukou v rukavici při ovládání kamery během práce a provádění záznamu při revizi. 
  • Nezávislost při napájení z baterie vám umožní provádět kontroly bez ohledu na dostupnostnapájeni střídavým proudem. 
  • Stabilizační systém pro laptop vám umožní zajistit a stabilizovat laptop a cívku pro ochranuv terénu (pouze plná verze LT1000). 

Specifikace

Napájení18 V LI baterie nebo AC zástrčka
VýstupyUSB Video Stream, video RCA a audio.
Ovládásondu, světla, záznam, otáčení obrazu atd.

LT1000
Kompletní systém LT1000 se připevní přímo na vaši cívku SeeSnake Mini nebo Standard, což vám poskytne kompaktní a stabilní základnu s jednokabelovým rozhraním.

Kompatibilitavšechny cívky SeeSnake Mini a Standard.
Obsahujemonitorovací/záznamový software SeeSnake HQ™, cívku a soupravu pro montáž cívky, 1,8 m USB kabel, 4 výložníky cívky (pro lepší stabilitu), kabel střídavého proudu.

LT1000M
Systém LT1000M je samostatné rozhraní, které vám umožní se napojit na kteroukoli naviják SeeSnake.

Kompatibilitavšechny cívky SeeSnake.
Obsahujemonitorovací/záznamový software SeeSnake HQ, USB kabel 90 cm, Mikro rám, AC zdroj elektrické energie
RIDGID - nářadí na opracování a inspekci trubek

Recenze

Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!
    Nejhorší           Nejlepší