Ridgidtools.cz
mnozstevnezlavy-ridgid

Oslavte 100 let nářadí RIDGID

Během minulého století byl RIDGID po vašem boku a pomáhal budovat silnější svět. Všechno, co děláme, se vrací k budování budoucnosti řemesel, od výroby účelových nástrojů, které se mohou dědit z generace na generaci, až po inovace pro ty, kteří posouvají limity na pracovišti.

Přidejte se k nám, když slavíme uplynulých 100 let – a připravte se na to, co bude dál.

RIDGID 100 rokov

Kde to všechno začalo?

V roce 1923 jsme vynalezli moderní hasák. Od té doby byla každá inovace precizně tvořena pro vás. V minulém století se toho hodně změnilo, ale jedna věc, která zůstala konstantní, je oddanost kvalifikovaných instalatérů budování silnějších zítřek.
A bylo nám ctí být po vašem boku. Na každém vašem kroku.

Dárky k objednávce

Dnes je RIDGID oblíbeným nářadím pro instalatéry a potrubáře a nedáme na něj dopustit ani my v ant. RIDGID sice slaví 100 let, ale my jsme se rozhodli ocenit vás. Vyberte si svůj dárek k objendávce na stránce RIDGID.

My - ant PROFITOOLS s.r.o. jsme zde s RIDGIDem již několik let, připraveni přidat k RIDGID nářadí služby, které si zaslouží. Předvedení, zaškolení, půjčovnu či servis.

Máte zájem o RIDGID nářadí a stroje? Oslovte nás a rádi vám poradíme s výběrem. Volejte na 601 222 558 nebo pište na info@antprofitools.cz100 rokov RIDGID logo
ant inštalatérske a potrubárske náradie

Kontaktujte nás

Autorizovaný distributor ant PROFITOOLS s.r.o. - Kontaktujte nás a poradíme vám s výběrem instalatérského nářadí a potrubního nářadí

ant PROFITOOLS s.r.o.
Potrubářské a instalatérské nářadí


Příkop, Brno 602 00
+420 601 222 558
info@antprofitools.cz

Podívejte se na inovace rok po roce100 rokov RIDGID
100 rokov RIDGID
 
E-mail Facebook Instagram Linked In